• Aksemsettin Mahallesi. Cengiz Topel Cad. No:32 D:1 Alibeyköy Eyüpsultan/istanbul
  • 0 532 662 27 21
  • Aksemsettin Mahallesi. Cengiz Topel Cad. No:32 D:1 Alibeyköy Eyüpsultan/istanbul
  • 0 532 662 27 21
Hakkımızda | Elitiz Kimya

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Kimyevi maddeler ve tekstil sanayi alanında faaliyet gösteren Elitiz Kimya, 2000 yılında E.K. tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Başarılı geçmişiyle Türkiye'nin köklü kimya kuruluşları arasında yer alan Elitiz Kimya, kimyevi maddeler ve tekstil sanayi alanında kaliteli ve çözüm odaklı hizmet vizyonu ile hareket etmektedir.

Elitiz Kimya; tekstil kimyasalları, esnek ambalaj, kablo, pigment sanayi ve demir&çelik sektörlerinde alanında uzman global firmalar ile sağladığı işbirliktelikleri çerçevesinde Türkiye pazarına yönelik üretim, depolama ve temsilcilik hizmetleri sunmaktadır. Elitiz Kimya’ın kuruluşundan günümüze kadar ulaştığı başarının temellerinde müşteri odaklı ve verimliliği hedef alan bir iş yapısı mevcuttur.

Elitiz Kimya; tekstil kimyasalları alanında Evonik, Rekim; esnek ambalaj sanayiinde Paramelt, Cartonal; kablo sanayiinde Geca Tapes ve pigment sanayiinde Daicolor küresel firmalarının Türkiye temsilciliklerini yürütmektedir. Temsil ettiği kategorilerde dünyanın lider firmaları ile uzun vadeli sinerji sağlayan Elitiz Kimya, hizmetlerini müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.

Kafanıza takılan tüm soruları cevaplayabiliriz.